ttz
27 اسفند 1401 - 17:02

عشایر بختیاری شوشتر به یادمان‌های خوزستان اعزام شدند

شوشتر- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شوشتر از اعزام عشایر بختیاری این شهرستان به یادمان‌های خوزستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سرگرد پاسدار امین شریعتی پور ظهر امروز شنبه در گفت‌وگویی رسانه‌ای از اعزام عشایر بختیاری شوشتر در قالب راهیان نور به یادمان‌های خوزستان خبر داد و بیان کرد: دشمنان قسم خورده این انقلاب از هیچ حربه و دسیسه‌ای برای نابودی آرمان‌های انقلاب رو گذار نخواهد بود و همه توان و بودجه‌های مختلفی را صرف این سیاست خصمانه خود استفاده می‌کنند.

وی اضافه کرد: از پیروزی انقلاب تاکنون همیشه اتحاد و برادری میان اقوام مختلف ایران یکی از امتیازهای مهم کشورمان در مقابل دشمنان به شمار می‌رود؛ عشایر بختیاری هم با حضور خود در عرصه‌ها وقایع مهم انقلاب کارنامه درخشانی از خود به جا گذاشته‌اند.

فرمانده سپاه شوشتر تاکید کرد: اگر این اتحاد و برادری در بین اقوام مختلف وجود نداشته باشد، دشمنان به راحتی می‌تواند با ایجاد فتنه و نقشه‌های بسیار دقیق برنامه‌ریزی شده اعتقادات و باورهای این اقوام را نسبت به انقلاب کم‌رنگ‌تر کند.

وی به ایستادگی عشایر عرب خوزستان در مقابل انگلیس خبیث در ۲۰۰ سال پیش اشاره کرد و افزود: این عشایر وقتی که دیدند دشمن با ایجاد فتنه و نابودی کشورشان کمر همت را بسته و قصد دارند که ما را نابود کند با دست خالی ولی با ایمان قوی و اقتدار خود در مقابل آنها ایستادگی کردند و نگذاشته‌اند که این آب و خاک دچار خدشه و به نابودی سوق پیدا کند.

سرگرد شریعتی پور گفت: عشایر عرب و بختیاری شوشتر هم مانند دیگر اقوام در این کشور پشتیبان این نظام و انقلاب خواهند بود و گوش آنها به فرمایشات ولی امر مسلمین جهان در بزنگاه‌های مختلف بوده و خواهد بود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1099232