ttz
17 بهمن 1401 - 10:15

بیستمین جشنواره فیلم فجردر مشهد مقدس / چه فیلم هایی اکران می شوند؟

نمایش ۱۶ فیلم از سری فیلم‌های چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر در قالب بیستمین جشنواره فیلم فجر مشهد از ۱۷ بهمن ماه آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، سوسن محمدزاده مسئول گروه سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی  اظهار کرد: فیلم‌های شماره ۱۰، یادگار جنوب، چرا گریه نمی کنی، عطرآلود، کت چرمی، جنگل پرتقال، سرهنگ ثریا، روایت ناتمام سیما، در آغوش درخت، بعد از رفتن، هوک، آه سرد، اتاقک گلی، پرونده باز است، آنها مرا دوست داشتند، هایپاور از جمله فیلمهایی هستند که در این جشنواره به نمایش درمی آیند. 

مسئول گروه سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی افزود: فیلم‌های شماره ۱۰، یادگار جنوب، چرا گریه نمی کنی، عطرآلود، کت چرمی، جنگل پرتقال، سرهنگ ثریا، روایت ناتمام سیما، در آغوش درخت، بعد از رفتن، هوک، آه سرد، اتاقک گلی، پرونده باز است، آنها مرا دوست داشتند، هایپاور از جمله فیلمهایی هستند که در این جشنواره به نمایش درمی آیند.

وی گفت: پردیس های سینمایی هویزه، آفریقا، سیمرغ، ویلاژتوریست، پارک بازار ۱۶ فیلم بیستمین جشنواره فیلم فجر مشهد را در دو سئانس ۱۸ و ۲۰:۳۰ به نمایش می گذارند و پردیس سینمایی برفی هشت فیلم از این مجموعه را فقط در سئانس ۲۰:۳۰ به نمایش خواهد گذاشت.

محمدزاده افزود: فروش بلیت فیلم‌های جشنواره فجر در مشهد از امشب آغاز می شود و به صورت برخط و از طریق سامانه‌های آی‌تیکت (iticket.ir)، ایران‌تیک (irantic.com) و گیشه هفت (gisheh۷.ir) قابل انجام خواهد بود.

مسئول گروه سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ادامه داد: پردیس سینمایی هویزه به عنوان سینمای ویژه اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه در بیستمین جشنواره فیلم فجر مشهد تعیین شده است و از فردا پذیرای آنان خواهد بود.

بیستمین جشنواره فیلم فجر تا ۲۴ بهمن در مشهد مقدس ادامه دارد.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1021863